У розвинених країнах Європи та Америки бізнес вже давно став звичним способом гарного заробітку, відношення до нього саме позитивне, і всім зрозуміло, що бізнес у цих країнах успішно розвивається і процвітає. А от у Росії, незважаючи на істотний прогрес, відношення до такого виду діяльності усе ще неоднозначне.
Наскільки широкі можливості ведення бізнесу в Росії? Чи можливо почати бізнес з нуля, і що для цього необхідно? На ці та інші питання відповість успішний бізнесмен і засновник проекту „Школа Своєї Справи” Юрій Леонідович Мороз.
- Юрій Леонідович, поговоримо про бізнес в цілому. Що ви особисто вкладаєте в поняття „бізнес”?
- У цього поняття є декілька значень. Наприклад, американський варіант: це шановна й схвалювана людьми та державою діяльність. Тепер російська народна версія: це люди, які якимось чином швидко й нечесно стають заможними. І, нарешті, російська державна - це діяльність, призначення якої полягає лише в створенні робочих місць та сплаті податків. Підприємець в такому випадку лише кошти, і його інтереси як людини нікого не цікавлять.
З точки ж зору підприємця, бізнес - це можливість вільно розпоряджатися власним часом. Це можливість купити те, що хочеш, або подорожувати куди захочеш. Але насамперед, це можливість бути Творцем. Придумати щось, а потім втілити це в життя - ось прекрасна можливість реальної творчості.
- Скажіть, в чому полягає основне завдання вашого проекту?
- Завдання дистанційного курсу „Школи Своєї Справи”(www.shsd.ru) – це особистий розвиток через створення бізнесу. Причому, створення бізнесу – лише перший етап. Після того, як бізнес створено, потрібно вміти його масштабувати, потім потрібно навчитися керувати людьми, потім потрібно, щоб співробітники стали партнерами та почали працювати на результат. Після чого, від керування потрібно перейти до не керування...
Етапів у цьому виді діяльності дуже багато.
Вся суть в тому, що в житті кожної людини є така справа, якою завжди хотілося займатися, так би мовити, «для душі». Необхідно лише придумати, як заробляти на цьому гроші. Це і називається «Своєю Справою».
- Отже, виходить, що ваш проект лише для новачків у світі бізнесу? А як бути з тими, хто свій бізнес вже давно створив, але хоче успішного розвитку й надалі?
- Дистанційний курс ШСС потрібен не лише починаючим підприємцям. По відгуках вже діючих підприємців, які почали навчання в ШСС, дистанційний курс дозволяє осмислити пройдений шлях розвитку (від найманого робітника до підприємця) та піти далі.
Такі явища, як подвоєння доходу, делегування, вивільнення власного часу, спрощення керування, усвідомлення Своєї Справи – досить звичайні для діючих підприємців.
- Повернемося до питання, що найбільше цікавить людей, які вирішили зайнятися бізнесом. Чи дійсно можливо почати свій бізнес із нуля, без початкового капіталу й зв'язків?
- Саме цьому й вчать у „Школі Своєї Справи„: як стати підприємцем (не чекати, а почати діяти), як створити бізнес з нуля.
Це дійсно можливо. І є цілком безпечний покроковий шлях, де, не вкладаючи грошей (а, відповідно, не ризикуючи ними), засвоювати всі сторони підприємницької справи. І поступово, крок за кроком пройшовши всі початкові етапи, створити свій власний бізнес.
І це лише початок шляху, а не кінець, як ви подумали.
Це приблизно, як навчитися триматися на воді. А тепер потрібно навчитися швидко плисти. Потім стати кращим у секції, районі, потім в країні, і так далі.
І кожний етап вимагає величезної роботи й розуміння.
- Юрій Леонідович, на сьогоднішній день існує маса проектів та різних тренінгів, які навчають бізнесу. Як ви до цього ставитеся, і чи вважаєте ви подібні організації своїми конкурентами?
- Конкурентів у „Школи Своєї Справи” немає. Ніхто, повторюю, НІХТО не вчить тому, як створити бізнес із нуля. Є спроби скопіювати мій проект, але ви ж розумієте різницю між копією й оригіналом.
І потім, у ШСС є дуже багато рівнів. І те, що вони бачать, і про що говориться в розсиланнях, це лише перший, початковий рівень. Розповідати про наступні рівні, якщо не пройдений на практиці перший, немає ніякого сенсу.
21:42 У Києві вшанували пам’ять А. Лупиноса У приміщенні Національної спілки письменників України пройшов вечір пам’яті відомого борця за волю України, політв’язня, поета, одного з засновників
21:25 Столичні школи закривають вдруге Заняття у столичних навчальних закладах призупинено з 10 лютого.
У зв’язку із другою хвилею похолодання з 10 лютого 2012 року (п’ятниця) призупинен
19:46 Янукович звільнив Єжеля, його місце зайняв - Саламатін Віктор Янукович підписав Указ № 70/2012 про звільнення М. Єжеля з посади Міністра оборони України.
Про це повідомили JeyNews в прес-службі Глави держави.
З
При повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція
не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».